Stáňa

Jsem žena ve své síle


Na své problémy pohlížím jako na výzvy a příležitosti.

Těžko vyjádřit něco sama o sobě, mám totiž pocit že se neustále a možná nevědomky měním. Již za minutu budu jiná než před minutou. A tak tu běhám po světě a snažím se této přeměně energií rozumět. Snažím se pochopit život na planetě Zemi, a vzpomenout si na život mimo ni. Někdy je to velmi překvapující :) Obzvlášť když na vás začnou mluvit bytosti které nejsou vidět, životem vás provázejí vesmírní mistři kteří vám svá sdělení předávají ve 03.00 hodiny ráno a další podobné životní RA-dosti.

Ale ne vždy jsem se ze života upřímně radovala. Již od dětství mne život vystavoval různým zkouškám a trvalo, než jsem pochopila jejich význam a pozitivní záměr. Občas jsem uvízla ve svém dramatu a hrála hloupou hru na "tyrana a oběť". Nechápala jsem souvislosti a nefungovaly mi partnerské vztahy. Což pro mne, pro zrozence ve znamení Vah, bylo učiněné utrpení. Vyplakala jsem snad celé moře slz. Obviňovala jsem svět a nevážila si života. Obětovávala se pro druhé, nenaslouchala svému tělu, potlačovala svou ženskost, své emoce a.................. a přivolala nemoce. Respektive nemoc. V ten moment začal tanec, a že to byl pořádný dupák:)

Učinit rozhodnutí být či nebýt, zůstat nebo odejít, bylo první, co bylo potřeba udělat. Druhým krokem bylo přijmout zodpovědnost za sebe a svůj život. Postavit se před zrcadlo a podívat se sama sobě hluboko do očí. Zůstala jsem.......... Tedy jsem .............jsem tady a teď............jsem tu pro sebe, tedy i pro vás.


Dnes?! Dnes miluji :)

Miluji život, hraji si s ním, poznávám a obdivuji.

Miluji matku Zemi, hýčkám jí , objímám a chráním, jak jen nejlépe dovedu. Miluji dívat se na ní z nadhledu. Proto jsem ráda v horách a na všech možných vyhlídkách. S nadhledem už dnes pohlížím i na životní situace, které mne dřív stresovaly a trápily.

Miluji vodu, její čistotu a informace, které sebou nese.

Miluji slunce, měsíc a hvězdy, jejich sílu a krásu.

Miluji vesmír, jeho laskavost, moudrost a velkorysost.

Miluji, miluji, miluji ...............

Pokud máte chuť jít část životní cesty se mnou, radovat se, smát se, jíst, meditovat a milovat, mé srdce je vám otevřené.

Mohu vám být inspirací a sdílet své životní období v nemoci, poradit se stravováním, podělím se o svá poznání a povyprávím o své CESTĚ.......

Pohladit mohu nejen slovem, ale i rukama při energetické masáži, která vlastně ani masáž není:)

Zavedu vás do hlubin přírody na silová energetická místa, kde můžeme čerpat při společné meditaci.

Můžeme.......... Můžeme jen tak být !

Podávám vám svou ruku, otvírám své srdce a..................

Aáááááááááá

A MILUJI přece :):)

Stáňa